Aktualności / DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FINANSOWE

2020-09-01

Dziękujemy Wszystkim Darczyńcom, którzy wsparli naszą zrzutkę na obsługę prawną. Nasze działania w tym zakresie polegają na ponowieniu próby wzruszenia 2-ch Decyzji ULC z roku 2012 o założeniu lotniska i wpisie na listę lotnisk (sprawa w WSA), udowodnieniu, że SKO pozostaje w bezczynności w sprawie Decyzji BOŚ o ograniczeniu liczby dziennych przelotów(sprawa w WSA), ponaglaniu Prokuratury, która zabrała akta z SKO (własny pełnomocnik).


Dziękujemy szczególnie p. Markowi M. za cykliczne i doraźne wpłaty ,p. Tomaszowi P., paniom Annie Sz., Magdalenie D., Joannie B. za wydatną pomoc w zrzutce i wielu, wielu innym dzięki którym stać nas było na fachową pomoc prawną w obliczu niebywałej skali bezprawia z jaką mamy do czynienia w kwestii funkcjonowania lotniska Babice i zaciekłych ataków szkół latania, które w porównaniu z nami dysponują budżetem kosmicznym. Pamiętajmy, że aktualnie w tym kraju nie wystarczy mieć rację.

 

Te i in. przedsięwzięcia oraz działalność bieżąca kosztują więc prosimy o cykliczne drobne datki abyśmy mogli funkcjonować bez akcji typu” kolejna zrzutka”. Przypominamy, że cały zespół CNNW pracuje społecznie. Z góry Dziękujemy.
Nasz rachunek bankowy 53 1160 2202 0000 0002 2565 3569