Aktualności / UKŁAD PEWNY SIEBIE. INTERPELACJA MARSZAŁEK SEJMU „OLANA„ PRZEZ MINISTERIALNEGO URZĘDNIKA.

2015-08-17

Potwierdziły się nasze obawy z Notki z dn. 06.07. 2015. „Nasza udręka dostrzeżona w Sejmie”. Na interpelację Marszałek Sejmu Wandy Nowickiej głos dał urzędnik z Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju. Nie wiemy czy kierowała nim niekompetencja, głupota czy zła wola. Podejrzewamy, że wszystkiego po trochu. Gość prawdopodobnie nie czytał samej interpelacji tylko o opinię zwrócił się do naszego „faworyta” Z Biura Ochrony Środowiska UM W-wy, szkodnika środowiskowego P. L. , rzecznika interesów szkół latania.

Ten sam stek bzdur, niedomówień i kłamstw, jak choćby informacja, że na lotnisku Babice funkcjonują 4 ośrodki szkoleniowe, które wykonują 1/3 liczby lotów. Panie Podsekretarzu Stanu – wystarczy wejść na oficjalną stronę lotniska Babice by w zakładce Użytkownicy doliczyć się 9-ciu ośrodków szkoleniowych, które wg. naszych wyliczeń wykonują ok. 90% operacji na tym lotnisku.
Pan Podsekretarz Stanu na 18 pytań z interpelacji konkretnie nie odpowiedział na żadne z nich, przyjąwszy strategię, że na połowę odpowie w mix’ie „ nowomowy” urzędniczej a na połowę w ogóle nie odpowie. Tak zlekceważonej Pani Marszałek nie pozostało nic innego jak złożyć ponowną interpelację, gdzie może w nie tak stanowczych słowach jak nasze i z właściwym Sobie taktem wyjaśnia ignorantom (?) o jakie wyjaśnienia Jej chodzi.

Pani Marszałek, mamy nadzieję, że wystartuje Pani w najbliższych wyborach do Sejmu. Nasze poparcie już Pani ma !

 

Poniżej odpowiedź „geniusza” z Min. Infrastruktury na interpelację 32857:

http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=135FF04D

 

i ponowna interpelacja 32857:

http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=22AA28B1